KONST / Litografier / Färglitografi 14488093
nr 1448 8093
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 98/360. Färglitografi, bildmått: 66x47, yttermått inklusive ram: 85x63 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:40:32
13/2 11:06:16
14/2 19:26:32